Türkçe English
Kayıt Ol
facebook login
twitter login
Anasayfa
Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy

Yeni Kanallar

Burcu Esmersoy

Kamile Burcu Esmersoy 2 Ekim 1976 İstanbul doğumlu , Türk televizyon sunucusu ve oyuncu,yarışmacı.
Burcu Esmersoy Beşiktaş Lisesi ve ardından İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü'nden mezun oldu.Sunucu, New York Üniversitesi'nde "Hospitality, Tourism and Sports Management" eğitimi aldı. Burcu Esmersoy ,1997 de güzellik yarışmasında "Miss International" seçilerek Türkiye'yi Japonya'da temsil etti ve "Dostluk Güzeli" oldu. Kanal D'de çocuk programları yapımcılığı ve program sunuculuğu yaptı. Burcu Esmersoy,Dialog Spikerlik ve Sunuculuk Okulu'nu derece ile bitirdi. 2000 ile 2005 yılları arasında CNN Türk'te spor departmanında başarıyla dış haber editörlüğü, muhabirlik ve spor spikerliği yaptı. Formula 1 yarışlarını yerinde takip etti ve programlar yaptı. 2010 yılında vizyona giren Romantik Komedi filminde küçük bir rol oynadı ve filmdeki dansıyla büyük beğeni topladı.
2006 yılının Nisan ayında NTV'de "Spor Servisi" programının sunuculuğunu yapmış olup NTV Spor kanalında da programları vardır. 2012 yılında Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında da sunuculuk yapmıştır.
Ayrıca Evo Otomobil dergisinde ve NYC dergisinde yazıları yayınlanmaktadır. Burcu Esmersoy çok iyi derecede İngilizce ve İtalyanca biliyor.
Burcu Esmersoy kullanıcısının vidsbook sayfasına hoşgeldiniz. Burcu Esmersoy ile ilgili tüm videolara bu sayfadan
ulaşabilirsiniz. Burcu Esmersoy kullanıcısının videolarını ve videolara yapılan yorumları izleyebilirsiniz.. Burcu Esmersoy kullanıcısını takip edebilirsiniz. Burcu Esmersoy kullanıcısına mesaj atabilir ve Burcu Esmersoy kullanıcısını arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

burcu esmersoy

Mesajınızı Paylaşın

500  Karakter
Vidsbook.com Reklam Alanı

Sık kullanılanlara ekle
  © Copyright 2013 Vidsbook - Her hakkı saklıdır.