Türkçe English
Kayıt Ol
facebook login
twitter login
Anasayfa
Cansın Özyosun

Cansın Özyosun

Yeni Kanallar

Cansın Özyosun

Cansın Özyosun (18 Temmuz 1976, İzmir), Türk dizi oyuncusu. İş hayatına "Bebek S Restaurant"ta asistan olarak başladı. Daha sonra Betül Mardin'in yanına İmaj Halkla İlişkiler'e geçti. Bu sayede televizyon camiasında tanınmaya başladı. Yengeç burcu olan sanatçı, Karşıyaka Spor Kulübü taraftarıdır.
İlk kez Bücür Cadı adlı bir televizyon dizisinde oynadı. En Son Babalar Duyar dizisinde 2002-2003 ve 2003-2004 sezonlarında Pelin'i canlandırdı. Daha sonra Gümüş, Kadın Her Zaman Haklıdır, Daha Neler, Genco, Melekler Korusun ve Kılıç Günü adlı dizilerde rolünü başarıyla canlandırdı.
En son Yer Gök Aşk adlı dizide konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Oynadığı bazı Diziler

Yer Gök Aşk (FOX - 2011)
Kılıç Günü ( ATV - 2010)
Melekler Korusun (Show Tv - 2009)
Genco (Kanal D - 2008)
Gümüş (Kanal D - 2007)
Daha Neler (Show TV - 2006)
Kadın Her Zaman Haklıdır (Kanal 8 - 2005)
Kapıları Açmak (Kanal D - 2005)
Çocuklar Duymasın (Star TV - 2002)
En Son Babalar Duyar (TRT & Star Tv - 2002)
Bücür Cadı (Star TV - 1999)
Eltiler (TGRT - 1997)

tek türkiye 56 bölüm fragmanı

tek türkiye 56 bölüm fragmanı alipoyrazoglu ali sirmenBahar Yanılmaz Bahar Öztan Bahtiyar Engin Barış Koçak Baykal Saran Bedia Ener Begüm Kütük Behzat Uygur Belgin Güven Bengi Heval Bercis Fesçi Beren Saat Berna Laçin Berrak Tüzün Beste Bereket Beyti Engin Birce Akalay Birsen Menekşeli SivriBozkurt KuruçBurak Sağyaşar Burak SergeBülent Emin Yara Bülent Oran Bülent Polat Bülent Çetin Bülent İnal Can GürzapCan Cansın Özyosun korkmaz alp Celal Kadri Kınoğlu Celal Tak Celile ToyonCem DavranCem EmülerCem Kurtoğlu Cemal Hünal Cengiz Bozkurt Keskinkılıç Cengiz Toraman Cengiz Şahin Cenk Ertan Ceren Erginsoy Ceyhun Yılmaz Cezmi Baskın Cihan Ünal Cihat Tamer Defne Joy Foster Demet Akalın Demet Evgar Demet Şener dursun ali sarıoglu efkan efekan engin günaydın erol kardeseci fahriye evcen fulya zenginer gökhan görkem yeltan hüseyin akşen janset paçal kemal sunal Ragıp Savaş müjdat gezen osman wöber öznur kula zeki alasya kenan imirzalıoglu kıvanç tatlıtug müfide inselel

Mesajınızı Paylaşın

500  Karakter

Sık kullanılanlara ekle
  © Copyright 2013 Vidsbook - Her hakkı saklıdır.