Türkçe English
Kayıt Ol
facebook login
twitter login
Anasayfa
Cem Öğretir

Cem Öğretir

Yeni Kanallar

Cem Öğretir

Cem Öğretir kullanıcısının vidsbook sayfasına hoşgeldiniz. Cem Öğretir ile ilgili tüm videolara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Cem Öğretir kullanıcısının videolarını ve videolara yapılan yorumları izleyebilirsiniz.. Cem Öğretir kullanıcısını takip edebilirsiniz. Cem Öğretir kullanıcısına mesaj atabilir ve Cem Öğretir kullanıcısını arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Cem Öğretir 8 Ağustos 1973, İngiltere doğumlu Türk sunucu ve haberci.
Cem Öğretir , İngiltere'de doğdu. Buna karşın çocukluğunu Eskişehir'de geçirdi.
Cem Öğretir 1995'te Anadolu Üniversitesi Sinema-Televizyon bölümünden mezun oldu.
Kendisi gibi haberci ve sunucu olan Seda Öğretir adında bir eşi vardır. Eşi şuanda Star TV'de Star Haber'in haftasonu haberlerini sunmaktadır.
İlk iş deneyimini Mehmet Ali Birand'in 32. Gün ekibinde yer alarak gerçekleştirdi. Daha sonra Cem Öğretir Show TV, Star TV, CNN Türk'te çalıştı. CNN Türk haber merkezinde editör ve sunuculuk yapmıştır. Bunun dışında Dialog Anlatım İletişim'de sunuculuk dersleri vermektedir. Daha sonra Erdoğan Aktaş'ın ekibinde yer alan Öğretir, Habertürk'te Gün Ortası haberlerini sundu. Aktaş'ın atv ve a Haber'e geçmesiyle birlikte, Öğretir de 8 Ağustos 2009'dan beri atv'de Ana Haber Bülteni'ni sunmaktadır.

Diksiyon & Güzel Konuşma (Part 4)

e-Sertifika Online Eğitim Modülleri Diksiyon & Güzel Konuşma Part 4

Mesajınızı Paylaşın

500  Karakter

Sık kullanılanlara ekle
  © Copyright 2013 Vidsbook - Her hakkı saklıdır.