Türkçe English
Kayıt Ol
facebook login
twitter login
Anasayfa

Fatoş Seğmen

Fatoş Seğmen kullanıcısının vidsbook sayfasına hoşgeldiniz. Fatoş Seğmen ile ilgili tüm videolara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Fatoş Seğmen kullanıcısının videolarını ve videolara yapılan yorumları izleyebilirsiniz.. Fatoş Seğmen kullanıcısını takip edebilirsiniz. Fatoş Seğmen kullanıcısına mesaj atabilir ve Fatoş Seğmen kullanıcısını arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Fatoş Seğmen 31 Mayıs 1982, İzmir doğumlu Türk manken,dizi oyuncusu ve televizyon sunucusu.
Fatoş Seğmen 31 Mayıs 1982'de İzmir'de doğdu. İzmir Ege Üniversitesi öğretmenliği bölümünde eğitim aldı, 2000 yılında Bakü'de "Best Model of the World" yarışmasında birinci oldu. 2004 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması'nda da ikinci seçilen ve ardından Türkiye'yi 2004 Kâinat Güzellik Yarışması (Miss Universe)'nda temsil eden Fatoş Seğmen, bu başarılarının ardından kariyerine modellik ve sunuculuk yaparak devam etti.

7/24 Doludizgin Tanıtım_2 Mart Cuma

Magazin dünyasından çok özel gelişmeler, en yeni ve hiçbir yerde göremeyeceğiniz haberler, gündeme damgasını vuran röportajlarla 7/24 Doludizgin bu hafta adı gibi yine Doludizgin. -Oyuncu Kenan Ece ve kendisinden 18 yaş büyük sevgilisi Hatice Aslan evleniyor mu? -Bülent Ersoy elindeki cam şişeyi fırlatarak kime tepki verdi? -Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın doğacak bebeğinin cinsiyeti ne? -Engin Altan Düzyatan ve kız arkadaşı Özge Özpirinçci ayrıldılar mı? -Öykü Çelik'ten eski sevgilisi Tolga Karel ve eşi Günay Museyava'ya ağır mesaj. -Hülya Avşar'dan, Eurovısıon temsilcimiz Can Bonomo için beklenmeyen yorum. İstanbul gecelerinden hiçbir yerde göremeyeceğiniz görüntüler, çok özel haberler ve daha neler neler hepsi 7/24 Doludizgin'de. Fatoş Seğmen'in sunduğu 7/24 Doludizgin cuma saat 23:45'de Kanaltürk'te

Mesajınızı Paylaşın

500  Karakter
Vidsbook.com Reklam Alanı

Sık kullanılanlara ekle
  © Copyright 2013 Vidsbook - Her hakkı saklıdır.