Türkçe English
Kayıt Ol
facebook login
twitter login
Anasayfa

Jülide Ateş

Jülide Ateş kullanıcısının vidsbook sayfasına hoşgeldiniz. Jülide Ateş ile ilgili tüm videolara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Jülide Ateş kullanıcısının videolarını ve videolara yapılan yorumları izleyebilirsiniz.. Jülide Ateş kullanıcısını takip edebilirsiniz. Jülide Ateş kullanıcısına mesaj atabilir ve Jülide Ateş kullanıcısını arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Jülide Ateş . 1971, Elazığ doğumlu , Türk sunucu ve haberci. Günümüzde Star TV'de Celal Pir ile sabahları Bugün isimli haber programını sunmaktadır.
Ateş, subay bir baba ve ev hanımı bir annenin ikinici kızları olarak 1971'de Elazığ'da doğdu.1996'da Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu.
Jülide Ateş, Sabah gazetesinin Dış Haberler servisinde çalışan gazeteci Emre İskeçeli ile 11 Temmuz 2001'de Washington'da evlendi. Çiftin bir tane de çocukları vardır.
1990'de yapılan yarışmada "Türkiye Güzeli" seçildi. 1991 yılında Miss Universe ve Miss World güzellik yarışmalarında dokuzuncu oldu. İlk televizyon deneyimine 1992'de Show TV haber sunucusu olarak başlayan Ateş, sonra Star Haber'i sunmaya başladı. Ateş, 1 Ocak 1995'te kanal değiştirerek Kanal D'ye geçti. 3 Eylül 1995'te Kanal D'den ayrıldıktan sonra TGRT'ye geçti ve 2007'ye kadar burada çalıştı. 2000'de Türk Dil Kurumu tarafından "Onur Ödülü" aldı. 2012'den beri Star TV'de Celal Pir ile sabahları Bugün isimli haber programını sunmuştur. Bundan böyle Celal Pir ile sabahları Bugün isimli haber programı NTV ekrana geliyor.

TRT 2 Kültür Sanat - Özcan Özcan, Derviş Zaim, Osman Turhan. ( Bölüm 2)

04.01.2010

Mesajınızı Paylaşın

500  Karakter