Türkçe English
Kayıt Ol
facebook login
twitter login
Anasayfa

Kutsi

Kutsi kullanıcısının vidsbook sayfasına hoşgeldiniz. Kutsi ile ilgili tüm videolara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Kutsi kullanıcısının videolarını ve videolara yapılan yorumları izleyebilirsiniz.. Kutsi kullanıcısını takip edebilirsiniz. Kutsi kullanıcısına mesaj atabilir ve Kutsi kullanıcısını arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.
Kutsi, 16 Mart 1973, Malatya doğumludur.Gerçek adı Ahmet Kutsi Karadoğan olan bestekâr, söz yazarı ve Türk pop müziği sanatçısıdır. İsmini Türk şair Ahmet Kutsi Tecer'den almıştır. Kutsi'nin fan clubu 'Gamzeli Sendromlular' olarak anılmaktadır.
Cengiz Kurtoğlu'nun da büyük desteğini alan Kutsi, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor albümünde "Duvardaki Resmin" şarkısı ile sesini daha da duyurmaya başlamış ve kolay kolay unutulmayacağını göstermiştir.
Meslek olarak sadece müzisyenlik değil aynı zamanda oyunculuğu da seçen Kutsi 2006 yılında Doktorlar dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atmış ve çok büyük bir başarı yakalamıştır. Doktorlar dizisi bittikten bir süre sonra Kahramanlar dizisi ile yeniden ekranlarda olan Kutsi, 2010 yazında Doktorlar'ın tekrarları çok izlenip ve seyirciler tarafından yeniden başlamasının istenmesi üzerine "3 Aralık 2010" tarihinde Doktorlar dizisi yeniden ekranlara geri dönmüştür. Ve yine çok büyük bir seyirci kitlesi yakalamıştır.
11 yıllık profesyonel müzisyenlik kariyeri olan Kutsi bu 11 yılda dolu dolu 5 albüm çıkarmış ve hep hit parçalarla çok konuşulmuştur! "Sana Ne, Bomboşum Buralarda, Ağlama Kalbim, Aşkın Gururu, Geçer, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor, İlan-ı Aşk, Doğum Günü, Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim, Zor Olsa da, Melek ve Kapımı Çal" bunların gerçekten en önemli göstergeleridir.
http://www.kutsi.tv

Doğum Günü (R&B Versiyon) (Petek Dinçöz & Kutsi)

Kördüğüm (2006) - ÜÇÜNCÜ GÖZ İLETİŞİM

Mesajınızı Paylaşın

500  Karakter

Sık kullanılanlara ekle
  © Copyright 2013 Vidsbook - Her hakkı saklıdır.