Türkçe English
Kayıt Ol
facebook login
twitter login
Anasayfa
Mehmet Özgür

Mehmet Özgür

Yeni Kanallar

Mehmet Özgür

Mehmet Özgür kullanıcısının vidsbook sayfasına hoşgeldiniz. Mehmet Özgür ile ilgili tüm videolara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Mehmet Özgür kullanıcısının videolarını ve videolara yapılan yorumları izleyebilirsiniz.. Mehmet Özgür kullanıcısını takip edebilirsiniz. Mehmet Özgür kullanıcısına mesaj atabilir ve Mehmet Özgür kullanıcısını arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Mehmet Özgür, 30 Ağustos 1970, Korkuteli - Antalya doğumlu tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur.
İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Mehmet Özgür, sanat yaşamına, Antalya'da bir dil kursunda katıldığı tiyatro etkinliğiyle 1988 yılında başladı. Ertesi yıl Antalya Halkevi'nde tiyatro çalışmalarına başladı. Daha sonra 1993 yılında Antalya Devlet Tiyatrosu'nda görev alan sanatçı, ilk kez 2004 yılında kamera karşısına geçerek, bir tv dizisinde rol üstlendi.En son Takoz İrfan rolüyle oynadığı Suskunlar dizisinde büyük ün kazandı.
Çeşitli tv dizileri ve sinema filmlerinde oyunculuk yapan Mehmet Özgür, ayrıca bazı tiyatro oyunlarında yönetmenlik de yapmıştır.

Mehmet Özgür Filmografisi
Oyuncu (sinema - tv)

Suskunlar, 2012, "Takoz İrfan" rolü
Tepenin Ardı, 2012, "Mehmet" rolü
Mevsim Çiçek Açtı, 2012
Hop Dedik: Deli Dumrul, 2011
Kollama, 2008, 2009, 2010, "Necip Amir" rolü
IV. Osman, 2009
Kendi Okulumuza Doğru, 2008
Sözün Bittiği Yer, 2007, "Turgut" rolü
Kelebek, 2007
Memleket Hikayeleri - Mican, 2006
Haylaz Babam, 2005, "Kerem" rolü
Çözde Al Mustafa Ali, 2005, "Mustafa Ali" rolü
Tarçın Konuştu, 2004, "Kerem" rolü

Mehmet Özgür Oyuncu (tiyatro)

Kanlı Nigar
Nalınlar
Lozan
Köşe Kapmaca
Düğün ya da Davul
Cimri
Derya Gülü
Becerikli Kanguru
Aşk Grevi
Töre
Rumuz Goncagül
Sığıntılar
Vatan Kurtaran Şaban
Fehim Paşa Konağı
Yönetmen (tiyatro)

Sevdalı Bulut
Benim Güzel Pabuçlarım
Definename
Ali Ayşe’yi Seviyo
Boyacı
Ah Şu Gençler
Kadınlar Ih Derse

Takoz İrfan Uyanıyor (4.Bölüm)

Kuyudibi mahallesinde doğup büyüyen, arkadaştan da öte kardeş gibi olan Ecevit, Bilal, İbrahim ve Zeki adlı çocuklar, bir gün masum bir hata yaparlar ve tüm hayatları değişir. Tek bir günde büyümek zorunda kalan bu dört arkadaş, başlarına gelenleri unutacaklarına ve bir daha birbirlerini görmeyeceklerine dair bir söz verirler. Ancak yıllar sonra içlerinden biri suskunluğunu bozar ve simdi bambaşka hayatlar yaşayan arkadaşları bir araya toplar. Şimdi bu dört delikanlı; Ecevit, Bilal, İbrahim ve Zeki, çocuk çetelerinin vazgeçilmez elemanı Ahu'yu da bir noktada yanlarına alarak, geçmişte yaşadıklarının intikamını almaya karar verirler. Ancak bazı soruları cevaplamak zorundalar. Aşk mı kazanacak, dostluk mu, yoksa intikam mı? Tür: Dram, Romantik, Suç Oyuncular: Aslı Enver, Murat Yıldırım, Sarp Akkaya www.tims.tv www.turkweb.tv SUSSTARS S01 E04 P13

Mesajınızı Paylaşın

500  Karakter

Sık kullanılanlara ekle
  © Copyright 2013 Vidsbook - Her hakkı saklıdır.