Türkçe English
Kayıt Ol
facebook login
twitter login
Anasayfa
Merve Oflaz

Merve Oflaz

Yeni Kanallar

Merve Oflaz

Merve Oflaz kullanıcısının vidsbook sayfasına hoşgeldiniz. Merve Oflaz ile ilgili tüm videolara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Merve Oflaz kullanıcısının videolarını ve videolara yapılan yorumları izleyebilirsiniz.. Merve Oflaz kullanıcısını takip edebilirsiniz. Merve Oflaz kullanıcısına mesaj atabilir ve Merve Oflaz kullanıcısını arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Merve Oflaz 23 Mayıs 1988, İstanbul doğumlu Türk oyuncu. Survivor Türkiye yarışmasını kazandıktan sonra Türkiye çapında üne kazanan Merve Oflaz, Show TV'de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe Hatun rolünü oynamıştır. Ayrıca Merve Oflaz Kalbim 4 Mevsim isimli dizide rol almıştır.2012 yılında ise Cumartesi akşamları Survivor ana yarışması öncesi çocuklar için yapılan yarışmanın sunuculuğunu yapmıştır.Molped reklam kampanyasinin yuzu olmustur (2011 2012 Agustos)2011 yilinin Mart ayindan itibaren Haziran sonuna kadar Turkmaxta hafta ici hergun yayinlanan Survior Ince Hesaplar adli programda yorumcu olmustur

Beyaz Show - Merve Oflaz - 8 Ekim 2010

Soruları ile Merve Oflaz'ı köşeye sıkıştıran ünlü şovmen Beyaz, 'Küçükken 3 harfli bir çukura düştüğün doğrumu' diye sorunca Oflaz, ' Evet düştüm beni zor çıkardılar' dedi.

Mesajınızı Paylaşın

500  Karakter

Kanalın En Çok İzlenen Videoları


Sık kullanılanlara ekle
  © Copyright 2013 Vidsbook - Her hakkı saklıdır.