Türkçe English
Kayıt Ol
facebook login
twitter login
Anasayfa
Münire Apaydın

Münire Apaydın

Yeni Kanallar

Münire Apaydın

Münire Apaydın kullanıcısının vidsbook sayfasına hoşgeldiniz. Münire Apaydın ile ilgili tüm videolara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Münire Apaydın kullanıcısının videolarını ve videolara yapılan yorumları izleyebilirsiniz.. Münire Apaydın kullanıcısını takip edebilirsiniz. Münire Apaydın kullanıcısına mesaj atabilir ve Münire Apaydın kullanıcısını arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Münire Apaydın Türk, sinema, reklam ve dizi oyuncusu. 7 Haziran 1979 yılında Manisa'da doğmuştur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur.
İlkokulu Manisa Ali Rıza Çevik İlkokulu, orta okulu Manisa Fatih anadolu Lisesi, liseyi ise Manisa Fatih Anadolu Lisesi'nde başlayıp Manisa Lisesi'nde bitirmiştir. Konya'lı bir ailenin kızıdır.
1995'te bir trene "Paralı eğitime hayır" yazılı afiş asmak ve yasa dışı örgüte üye olmak suçları iddiasıyla gözaltına alınan 16 Manisalı gençten biriydi. Olay, tarihe Manisa davası olarak geçmiş ve gündemi uzun süre meşgul etmişti. Davada 16 genç berat etmiş ve gençlere işkence yapan polisler de suçlu bulunmuştu.Gençliğinde yaşadığı bu trajik olaya rağmen hayata tutunan ve oyunculukta ilerleyen Apaydın, davayla ilgili olarak:
"Dava bitti, polisler de ceza aldı. Bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum. Ama bu, unutmak istediğim bir konu da değil. Hukuki ve insan hakları anlamında eğer bu davayla ilgili yeni gelişme yaşanırsa konunun sonuna kadar arkasında durur ve konuşurum." demiştir.
Aşk Oyunu ve Müjgan Bey dizileri ile Barış Pirhasan'ın yönettiği Adem'in Trenleri (2007) filminde oynadı. 2007 yılı itibariyle Kavak Yelleri adlı bir gençlik dizisinde Canan adlı bir karakterini oynamaktadır.
Dizi ve film çalışmalarının yanında 2004 yılında Ariel ve Anadolu Sigorta reklamlarında, 2005 yılında ise Selpak reklamında oynamıştır.

Oynadığı Diziler
Müjgan Bey (Eren) 2004
Adı Aşk Olsun 2004
Görünmez Adam 2004
Aşk Oyunu (Berna) 2007
Derdest (Zeynep) 2008
Kavak Yelleri (Canan Zeybek) 2007
Bu Kalp Seni Unutur Mu? (Serpil) 2010
Küçük kadınlar Yeni sezon-2010

Oynadığı Filmler

Adem'in Trenleri 2007
Kıskanmak 2009
Dersimiz Atatürk 2010

ask oyunu özel sahneler - kurtulus yeni isde ilk gunu.wmv

keremcem sarp yasemin ergene ekin kuzey vargin organ gonen bozbey feral Nazlı Tosunoğlu : Gülser Mehmet Akan : İsmet Gürgen Öz : Serkan Serdar Yeğin : Kenan Ozan Uygun : Muzo Aydoğan Oflu : Kurti Deniz Özerman : Gönül Münire Apaydın : Berna Belit Özükan : Yelda Onur Özcan : Tanju Orhan Aydın : Ünal Bey Kenan Işık : Hakim - Konuk Oyuncu Sevil Uyarı : Yasemin Ebru Ağralı Ceyda Ateş Tardu Flordun : Mert Yurdaer Okur : Dr. Hakan Sevil Uyar : Yasemin Yıldız Çağrı Atiksoy : Gülşen / Ayşen Ali Kil : Selim Hazel Çamlıdere Yıldıray Yıldızoğlu Kamuran İnselel Hüseyin Akşen Barış Işık Haktan Pak : Ferrari Naci

Mesajınızı Paylaşın

500  Karakter
Vidsbook.com Reklam Alanı

Sık kullanılanlara ekle
  © Copyright 2013 Vidsbook - Her hakkı saklıdır.