Türkçe English
Kayıt Ol
facebook login
twitter login
Anasayfa
Murat Eken

Murat Eken

Yeni Kanallar

Murat Eken

Murat Eken kullanıcısının vidsbook sayfasına hoşgeldiniz. Murat Eken ile ilgili tüm videolara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Murat Eken kullanıcısının videolarını ve videolara yapılan yorumları izleyebilirsiniz.. Murat Eken kullanıcısını takip edebilirsiniz. Murat Eken kullanıcısına mesaj atabilir ve Murat Eken kullanıcısını arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Murat Eken 7 Ağustos 1980; İstanbul doğumlu Türk tiyatro ve sinema ,dizi oyuncu.
VKV Özel Koç Lisesi'ni bitirip, New York'ta Rensselaer Polytechnic Institute'a başladı. 3. sınıfta makine mühendisliği bölümünü yarıda bırakıp Türkiye'ye dönerek Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuar tiyatro bölümünde eğitim almaya başladı. Haldun Dormen ve Müjdat Gezen'in yönettiği çeşitli oyun ve müzikallerde rol aldı. Şu an BKM Mutfak oyuncuları bünyesinde sahneye çıkmaktadır.

Filmografi

Aşağı Yukarı Yemişlililer (2011) - Serhat
Çok Filim Hareketler Bunlar (2010)
Neşeli Hayat (2009)
Çok Güzel Hareketler Bunlar (2008)
Sınıf (2008)
Kutsal Damacana (2007)
Ertelenmiş Hayatlar (2007)
Hatırla Sevgili (2006)
Bir Demet Tiyatro (2006)

Düşman Kardeşler - 5.Bölüm - Tek Parça

İnadına aşkların yaşandığı bir Trakya entrikasi... Hayatın içinden... Komik... Ve gerçek hayat hikayeleri... Kendi dünyaları içinde yaşayan milyonlarca Anadolu insanlarının yüreklerinin hikayesi... Sinetel ve İbrahim Mertoglu'nun yapımcılığını üstlendiği, 'Düşman Kardeşler'in çekimleri Gelibolu'da özel olarak kurulan sette devam ediyor. Başrollerinde, Kaan Urgancıoğlu, Murat Eken, Hande Subaşı, Burcu Biricik ve Oya Aydoğan ile Tarık Papuççuoğlu'nun yer aldığı Sinetel'in yeni projesi 'Düşman Kardeşler' kendi dünyaları içinde yaşayan milyonlarca Anadolu insanının yüreklerinin hikayesini konu alıyor. Bugüne kadar Dürüye'nin Güğümleri, Baba Ocağı, Kuzey Rüzgarı, Kırık Kanatlar, Ihlamurlar Altında, Ustura Kemal gibi birçok başarılı projeye imzasını atan Baykut Badem ve Filiz Ekinci 'Düşman Kardeşler'in senaryosunu kaleme alıyor. Semra Dündar'ın yönetmen koltuğunda yer aldığı dizinin süpervizörlüğünü ve proje tasarımını Mustafa Şevki Doğan yapıyor... KÜNYE: Yapımcı: Sinetel- İbrahim Mertoğlu Senaryo: Baykut Badem ve Filiz Ekinci Yönetmen: Semra Dündar Proje Tasarımı ve Süpervizör: Mustafa Şevki Doğan

Mesajınızı Paylaşın

500  Karakter
Vidsbook.com Reklam Alanı

Sık kullanılanlara ekle
  © Copyright 2013 Vidsbook - Her hakkı saklıdır.