Türkçe English
Kayıt Ol
facebook login
twitter login
Anasayfa

Murat Han

Murat Han kullanıcısının vidsbook sayfasına hoşgeldiniz. Murat Han ile ilgili tüm videolara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Murat Han kullanıcısının videolarını ve videolara yapılan yorumları izleyebilirsiniz.. Murat Han kullanıcısını takip edebilirsiniz. Murat Han kullanıcısına mesaj atabilir ve Murat Han kullanıcısını arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Murat Han 1975 yılında Ankara'da doğdu.
Murat Han Türk sinema ve dizi oyuncusudur.
Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünde mezun olduktan sonra Los Angeles'ta Stella Adler oyunculuk akademisini bitirmiş ve 9 yıl kadar Amerika'da yaşamış ve oyunculuk yapmıştır. 2007 yılında yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı Mutluluk filminde Özgü Namal ile birlikte başrol erkek oyuncusu olarak görev aldı. Bu ilk filmiyle Altın Portakal ödülü kazandı.
Murat Han Eve Düşen Yıldırım adlı dizide rol almaktadır. Rol aldığı bir diğer film Nurgül Yeşilçay ile oynadığı Vicdan filmidir.

♥Ömür & Cesur♥ [Ömre Bedel]

Murat Han Begüm Birgören ömre bedel 21 bölüm fragman ömre bedel 22 bölüm fragman ömre bedel 23 bölüm fragman 24 bölüm fragman 25 bölüm fragman 26 bölüm fragman 27 bölüm fragman 28 bölüm fragman 29 bölüm fragman 31 bölüm fragman kavak yelleri 102 bölüm fragman kavak...

Mesajınızı Paylaşın

500  Karakter

Kanalın En Çok İzlenen Videoları


Sık kullanılanlara ekle
  © Copyright 2013 Vidsbook - Her hakkı saklıdır.