Türkçe English
Kayıt Ol
facebook login
twitter login
Anasayfa

nedir

VİDSBOOK ANASAYFA

Vidsbook ünlüler sitesi değil , kullanıcıların üye olarak birbirlerini takip ettikleri videoların peşi sıra devamıyla herkezin kendisine ait güzel bir tv yapma sitesidir.

Vidsbook'a üye olmak, video yüklemek ,takipleşmek,yorum yazmak,yorum denetimleri ,takip ettiklerinizi ve sizi takip edenleri silmek  ve kazanç sağlamak  çok kolaydır.

Anasayfada gezmek istediğiniz bölgelere göre dilleri seçebilirsiniz.Üye olduktan sonra hesabınızdan   dilinizi  Türkçe olarak seçerseniz sayfanız Türk sayfalarında gözükür.İngilizce olarak  seçerseniz sayfanız İngilizce sayfalar arasında çıkar.Anasayfadan video araması ve kullanıcı aramaları da yapabilirsiniz.Sayfalar ( kullanıcılar ) arası gezebilirsiniz.Popüler videoları izler ve videolara veya sayfalara yorum bıralabilirsiniz.Yapılan yorumları  takip edebilir,favori sayfalarınızın mesajlarına ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

VİDSBOOK ÜYE OLMA

Vidsbook'a üye olmak çok kolaydır.Vidsbook'a kullanıcı adınız ve şifrenizle kayıt olabileceğiniz gibi Facebook ve Twitter adreslerinizle de kayıt olabilirsiniz.

 

 

 

 

KULLANICI PANELİNİZ

Üye olduktan sonra bu panele ulaşırsınız.Bu panelden bilgilerinizi ,dilinizi ve resminizi seçip bilgilerinizi tamamlayabilirsiniz.Bu sayfadan hesabınızı yönetebilirsiniz.Sayfanıza ulaşabilir , videolar ekleyebilirsiniz,kazançlarınızı yönetebilir,favori sayfalarınıza bakabilirsiniz,sizi  favorilerine ekleyenleri görebilirsiniz .....

 

 

SAYFANIZIN GÖRÜNÜŞÜ

Videolarınızı ekledikten sonra sayfanız oluşur.Sizin sayfanızdaki videoları .yorumları vs görmek isteyenler sizi favorilerine ekleyebilirler.

 

 

 

 VİDSBOOK VE SOSYAL MEDYA

Hesabınızda  facebook ve twitter adreslerinizi girerek ,hesaplarınıza daha kısa sürede ulaşabildiğiniz gibi mesajlarınızı  da  bu hesaplarınızla atabilirsiniz.Size ulaşmak isteyenler ayrıca Facebook veTwitter adresine ulaşabilirler.Gelen yorumları denetleyebilirsiniz.....

 

 

 

SAYFANIZA VİDEO EKLEMEK

Sayfanıza video eklemek çok kolay. Video arama yerine istediğiniz bir kelimeyi,sanatçıyı,takımı,video adresini,aklınıza gelen herhangi bir şeyi  vs yazarak  gelen videolardan beğendiklerinizi ekle butonuda basarak sayfanıza eklersiniz. Bir kaç dakika içerisinde sayfanıza yüzlerce video eklemiş olursunuz.Eklediğiniz videoları sıralayabilirsiniz .Videolara tanıtım yazıları vs ekleyebilirsiniz.Video eklemeden önce sayfanıza kategoriler oluşturabilirsiniz.

 

 

 

VİDEO DÜZENLEMEK

Eklemek istediğiniz  videoları düzenleyebilirsiniz.Videolardaki yazıları değiştirip ayrıca farklı bir video  yüklemiş olursunuz.

 

 

 

 

Videonun düzenlenmiş hali

 

 

 

FLOATBAR

Floatbar  ile takip ettiklerinize gelen mesajları ,yorumları anında görürsünüz. Facebook ,twitter ve vidsbook adreslerinize ulaşırsınız.........

 

 

 

 

22 Şubat 2013